Dodana: 25 marzec 2019 10:08

Zmodyfikowana: 25 marzec 2019 10:10

Kat & Roman Kostrzewski wystąpi w łomżyńskim klubie PopArt

Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza 31 marca na koncert kultowego zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Klub PopArt, początek o godz. 20.00.

Ilustracja do artykułu Kat & Roman Kostrzewski z koncertu.jpg

1 marca ukazał się długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbywa się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiów” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.

Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej – swoim wspólnym kompozycjom, z tekstami Romana Kostrzewskiego.

Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.

Charyzma Romana Kostrzewskiego i Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów i Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów, w połączeniu z doskonałymi gitarzystami, pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.

Bilety :
50 zł - przedsprzedaż w Eventim (eventim.pl mediamarkt itp). Bilety kolekcjonerskie wkrótce!
60 zł - w dniu koncertu

+++ Bilety kolekcjonerskie dostępne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).

mat. od org.

facebook