Dodana: 9 lipiec 2020 10:07

Zmodyfikowana: 9 lipiec 2020 10:11

Bluesowy wieczór z Cheap Tobacco w Augustowie

Mimo, że tegoroczna VIII edycja festiwalu muzycznego Augustowskiego Blues Maratonu nie odbędzie się tego lata, to fani bluesa nie zostaną na lodzie. W sobotę (11.07) w restauracji Kaktusik już o godz. 20 „zarazi” Państwa energią i pasją grupa Cheap Tobacco.

Ilustracja do artykułu cheap tobbaco koncert.jpg

Mieszają style muzyczne w poszukiwaniu własnego brzmienia, potrafią wzruszyć, nakłonić do refleksji oraz porwać do szaleńczego transowego tańca. Zespół Cheap Tobacoo zagości w Augustowie nie po raz pierwszy, więc wśród stałej bluesmaratonowej publiczności jest znany. Na swoim koncie grupa ma ponad 15 nagród Grand Prix oraz nagród publiczności na festiwalach krajowych i zagranicznych m.in: Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Synestezje, Bochum Total (Niemcy), Blues Alive (Czechy).

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają wszystkich tych, którzy nie będą w stanie oprzeć się bluesowi. Wstęp na koncert bezpłatny – ilość miejsc ograniczona, rezerwacja stolików w Restauracji Kaktusik na miejscu - ul. 29 Listopada 2, tel. 606 832 405.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

źródło/fot.: Augustowskie Placówki Kultury

oprac. Cezary Rutkowski

facebook