Dodana: 8 kwiecień 2021 10:17

Zmodyfikowana: 8 kwiecień 2021 10:17

Spotkanie autorskie z Zofią Piłasiewicz – 14.04

Autorka spotka się ze swoimi czytelnikami online 14 kwietnia o godz. 17.00. na fanpage na Facebooku Książnicy Podlaskiej (www.facebook.com/ksiaznicapodlaska). Spotkanie jest zorganizowane w ramach 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki. Podlaskie podsumowanie”. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Województwo Podlaskie.

Plakat dotyczący spotkania. Zdjęcie Zofii Piłasiewicz oraz informacje o spotkaniu, które zawarte są także w tekście. Na dole logotypy współorganizatorów

Zofia Piłasiewicz – psycholog, autorka książek: Syberyjski sen. Opowieść bezdrożna, Gruzja. W pół drogi do nieba, Podróż, tomiku wierszy Ćwiczenia z pamięci, licznych artykułów prasowych dotyczących podróży i nie tylko. Zdobywczyni I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Mikołaja Kajki (2019) i Ogólnopolskim Czerwcowym Konkursie Jednego Wiersza (Łomża 2012). Zajmuje się również fotografią. Wystawy indywidualne: „Impresje” – 2010, „Sen leśnych olbrzymów” – 2012, „Gruzja w pół drogi do nieba” – 2013, „Droga” – 2019, udział w wystawie zbiorowej „Mężczyźni w obiektywie kobiet” – 2013.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej.

Program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej.

źródło: Książnica Podlaska

oprac.: Małgorzata Sawicka

 

 

facebook