Dodana: 29 sierpień 2019 11:41

Zmodyfikowana: 29 sierpień 2019 11:44

Dzisiaj w południe warto być przed Teatrem Dramatycznym. Pracownicy Książnicy Podlaskiej będą rozdawać książki

Już 7 września czeka nas ósma odsłona akcji Narodowe Czytanie. W związku z tym wydarzeniem pracownicy Książnicy Podlaskiej zachęcają do sięgnięcia nie tylko po tegoroczne lektury, wybrane do czytania przez Parę Prezydencką – osiem nowel polskich - ale po książki „w ogóle”.

Ilustracja do artykułu narodowe czytanie 2019 (2).jpg

- W czwartek 29 sierpnia 2019 r. opuścimy mury biblioteki, by zaprosić białostoczan i mieszkańców województwa podlaskiego na tegoroczne Narodowe Czytanie i obdarować ich książką.  – mówi Justyna Sawczuk z Książnicy Podlaskiej.

Wystarczy pojawić się o godz. 12.00 przy Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku i odszukać pracowników Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego (będą widoczni, dzięki żółtym koszulkom), by zdobyć lekturę na wrzesień.

Do rozdania jest około 80 książek – nowych i wycofanych z biblioteki, dla dorosłych i dla dzieci, poezję i prozę, dzieła autorów polskich (w tym twórców regionalnych), jak i zagranicznych. Sporo będzie polskiej klasyki.

!!!29 sierpnia 2019 r. o 12.00 przy Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku i przyjmijcie nasze zaproszenie na Narodowe Czytanie !!!

Przypominamy również, ze tegoroczna edycja Narodowego Czytania,  w Białymstoku odbędzie się w Teatrze Dramatycznym 

Czytaj też.: Narodowe Czytanie 2019 w Białymstoku

źródło: Ksiąznica Podlaska im. Łukasza Górnickiego 
oprac.ak

facebook