Dodana: 28 kwiecień 2020 09:18

Zmodyfikowana: 28 kwiecień 2020 09:18

Prawo pracy w instytucjach kultury – bezpłatne szkolenie online w PIK

Podlaski Instytut Kultury (PIK) w Białymstoku zaprasza 28.04.2020 r. w godz. 10.00- 14.00 do udziału w bezpłatnym, 4-godzinnym szkoleniu online: „Prawo pracy w instytucjach kultury w dobie kryzysu epidemicznego”.

Ilustracja do artykułu nathan-dumlao-ewgmqs2tmji-unsplash_easy-resize-com.jpg

Szkolenie ma być odpowiedzią na szereg pytań z zakresu prawa, w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania instytucji kultury i uczelni artystycznych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Do udziału w webinarium PIK zaprasza szczególnie dyrektorów i instruktorów samorządowych instytucji kultury województwa  podlaskiego oraz przedstawicieli urzędów miast, miast i gmin, gmin.

Uczestnicy szkolenia otrzymają prezentację w wersji elektronicznej,  jako materiał szkoleniowy.  Ponadto, podczas szkolenia będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na zadane pytania, jak również w odbędą się  konsultacje indywidualne z prowadzącym.

Program szkolenia

Prowadzący:

Zbigniew Zych – prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy. Na co dzień zajmuje się problematyką prawa pracy, innych stosunków zobowiązaniowych w ramach których świadczona jest praca oraz ochroną danych osobowych. Autor publikacji z zakresu prawa pracy, współorganizator i prelegent licznych konferencji naukowych. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje jako trener, stale współpracując z podmiotami zajmującymi się profesjonalną organizacją szkoleń.

W 2009 r. ukończył administrację oraz obronił pracę magisterską na kierunku prawo w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2010 r. rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji UJ.

By dokonać rejestracji, kliknij  Zarejestruj

Informacji o szkoleniu udziela Dział Edukacji PIK, tel. 85 740 -37-25  edukacja@pikpodlaskie.pl  


źródło: Podlaski Instytut Kultury
oprac. Aneta Kursa

 

facebook