Dodana: 27 marzec 2020 09:32

Zmodyfikowana: 27 marzec 2020 09:34

#PodlaskieKupujeLokalnie. Lokalny dostawca bliżej niż myślisz!

Warzywa, jaja, sery, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy, pyszny naturalny chleb, zdrowe soki z podlaskich owoców- to wszystko możesz otrzymać nie wychodząc z domu. Lokalni producenci sami dostarczą Ci żywność. Taką usługę umożliwia portal LokalniNaturalni.pl.

Ilustracja do artykułu lokalninaturalni.jpg

Lokalni Naturalni jest oddolną inicjatywa dla osób, którzy nie mają w pobliżu targów z owocami i warzywami i w trosce o własne zdrowie i swoich najbliższych poszukują ekologicznych produktów od sprawdzonych dostawców.

Portal udostępnia usługę Marketplace w przestrzeni internetowej. Celem internetowego targu jest stworzenie więzi między dostawcą, a klientem, który z chęcią będzie zamawiał produkt, ponieważ będzie wiedział skąd pochodzi i w jaki sposób został wyprodukowany.

Usługa jest korzystna dla obydwu stron, zarówno dla odbiorcy, jak i producenta. Klient bez wychodzenia z domu zakupi towar z najbliższej okolicy i w dodatku dużo taniej niż w sklepach z tzw. zdrową żywnością. Natomiast wytwórca zachowa większą część dochodu ze sprzedaży żywności z pominięciem pośredników.

Firma gwarantuje  najwyższą jakość dostarczanych produktów. Są zawsze świeże i zdrowe, ponieważ nie są przechowywane w magazynach. Trafiają do klienta prosto od producenta zgodnie z zamówioną ilością.

Chcecie dowiedzieć się więcej?...  Zapraszamy do lektury: LokalniNaturalni.pl

FB: Link do strony

oprac. Cezary Rutkowski

facebook