Dodana: 29 sierpień 2019 14:20

Zmodyfikowana: 29 sierpień 2019 14:20

Z POLREGIO na ostatni wakacyjny weekend

W najbliższy weekend zakończy kursowanie w wakacyjnym sezonie 2019 weekendowe połączenie POLREGIO na turystycznej trasie Hajnówka – Siemianówka. To ostatnia szansa na podróż tą malowniczą trasą. Pociągi POLREGIO będą kursowały do niedzieli 1 września br.

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Przewozy pasażerskie na tej trasie zostały w tym roku reaktywowane przez samorząd podlaski po 15 latach przerwy, głównie z myślą o turystach. Trasa umożliwia dojazd nad jeden z największych wodnych akwenów regionu – Zalew Siemianówka. Pociągi kursowały we wszystkie weekendy od 28 czerwca oraz dodatkowo 15 sierpnia br. 

W związku z korektą rozkładu jazdy pociągów POLREGIO od 1 września, zmienią się także godziny kursowania pociągów na tej trasie. Planując podróż warto sprawdzić rozkład jazdy na konkretny dzień. Bez wychodzenia z domu można zaplanować przejazdy i kupić bilety poprzez platformę sprzedażową POLREGIO dostępną na www.polregio.pl

Przypominamy, że trasa Hajnówka – Siemianówka jest objęta ofertą „Połączenie w dobrej cenie”, która obniża niemal o połowę koszt przejazdu w porównaniu do podstawowej taryfy POLREGIO.

Bilety są dostępne w kasach biletowych oraz w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl i aplikacji POLREGIO.  Na wszystkich stacjach w województwie podlaskim, poza stacją Białystok i Czeremcha, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat. Za bilety kupowane w pociągu można zapłacić używając karty płatniczej. Obsługa jest wyposażona w terminale płatnicze.

 

źródło: Przewozy Regionalne oddz. w Białymstoku
oprac.ak

    

facebook