Dodana: 8 maj 2018 13:34

Zmodyfikowana: 8 maj 2018 13:34

Tanie podróżowanie z PKP Intercity do krainy lasów i jezior

Pogoda sprzyja wiosennym wyjazdom, czas więc zaplanować kolejną podróż. Wybierając się w północno-wschodnie rejony Polski, warto wybrać pociągi PKP Intercity, którymi można podróżować z Warszawy do Suwałk, Augustowa i Ełku w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ilustracja do artykułu PKP Intercity_8.05.2018 (1).jpg

Suwałki, Augustów i Ełk położone są w niezwykle urokliwej, lecz wciąż stosunkowo mało odkrytej, części Polski. Wschodnia część Mazur i Suwalszczyzna to kraina pełna lasów i jezior, co czyni ją doskonałym miejscem do turystyki wodnej, a także bliskiego kontaktu z naturą.

Atrakcyjne ceny

PKP Intercity ma ciekawą ofertę dla podróżnych, którzy chcieliby poznać bliżej ten rejon Polski. Bilet Taniomiastowy zapewnia atrakcyjne ceny przejazdów na wybranych trasach i uprawnia do podróży drugą klasą pociągów TLK lub IC. Dzięki tej ofercie z Warszawy do Ełku można pojechać za 34,90 zł, do Augustowa za 37,90 zł, a do Suwałk za 39,90 zł. Warto pamiętać, że osoby posiadające prawo do ulg, będą mogły zakupić bilety jeszcze taniej – zgodnie z należną ulgą ustawową.

Dla osób, które chciałyby aktywnie zwiedzić wschodnią część Mazur i Suwalszczyznę, atrakcyjna będzie także oferta weekendowa, umożliwiająca wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Można z niej skorzystać od piątku od godz. 19.00 do poniedziałku do godz. 6.00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC.

Wygodna podróż bez stania w korkach przy wyjazdach i wjazdach do miast

Podróż pociągiem to dobra alternatywa dla jazdy samochodem, która może być szczególnie męcząca ze względu na korki na drogach i wysokie temperatury. W pociągu łatwiej jest się zrelaksować i odpocząć, czytając książkę, słuchając muzyki lub oglądając film. Co ważne, podróż pociągiem zapewnia przejazd z centrum do centrum miasta.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook