Podlaska Marka Roku

 • Znamy zwycięzców Podlaskiej Marki!

  Miniaturka artykułu
  2019-05-07 22:48:47

  Niezwykłe rowery, piknik militarny, oprogramowanie pozwalające na obsługę komputera przy pomocy ruchów oczu, podlaska mąka i produkty zbożowe, nowoczesne przedszkole w Grabówce, Fundacja Naszpikowani, uhonorowana łomżyńska Filharmonia Kameralna oraz Stowarzyszenie Droga to nowi laureaci Podlaskiej Marki 2018. Publiczność zgromadzona w sali Opery i Filharmonii Podlaskiej we wtorkowy (7 maja br.) wieczór poznała także Honorowego Ambasadora Województwa - prof. Henryka Skarżyńskiego oraz Ambasadora Gospodarki – branżę IT. Niespodzianką była zupełnie nowa Podlaska Marka Pokoleń – dla Politechniki Białostockiej.

 • Wielka Gala Podlaskiej Marki 2018. Dziś wieczorem poznamy laureatów kolejnej edycji Konkursu

  Miniaturka artykułu
  2019-05-07 11:04:40

  Gala finałowa podsumowująca wyniki piętnastej edycji przedsięwzięcia odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Znamy już pierwszego zwycięzcę! Fundacja Naszpikowani - zdobyła Podlaską Markę Konsumentów.

 • „Zdobywaj nagrody z Podlaską Marką” – poznaliśmy zwycięzców konkursu dla internautów

  Miniaturka artykułu
  2019-04-24 08:10:39

  Wystarczyło oddać głos na swojego faworyta, wykonać zadanie i… zdobyć wspaniałe nagrody – we wtorek, 23 kwietnia br. w OiFP odbyło się podsumowanie internetowego konkursu „Zdobywaj nagrody z Podlaską Marką”.

 • Niemal 200 kandydatów do nagrody Podlaska Marka

  Miniaturka artykułu
  2019-02-28 13:12:30

  Znamy już wszystkich kandydatów, którzy powalczą o tytuł Podlaskiej Marki. Różnorodność i pomysłowość mieszkańców województwa podlaskiego jest imponująca. O tytuł Podlaskiej Marki ubiegają się m.in.: naturalne soki, specjały podlaskie, biżuteria artystyczna, księgarnia internetowa, czy pawilon edukacyjny w rezerwacie pokazowym żubrów. Tegoroczna rywalizacja będzie niezwykle zacięta, bo blisko 200 kandydatur jest jednym z najlepszych wyników w historii tego konkursu.

 • 290 zgłoszeń – Podlaska Marka z kolejnym rekordem

  Miniaturka artykułu
  2019-01-25 09:23:08

  Jubileuszowa 15. edycja Podlaskiej Marki ruszyła pełną parą, kolejny raz ustanawiając rekord zgłoszeń. 290 propozycji to najlepszy wynik w kilkunastoletniej historii Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego.

 • Przed nami jubileuszowa, 15. edycja Podlaskiej Marki. Dziś ostatni dzień zgłaszania kandydatów

  Miniaturka artykułu
  2019-01-22 09:04:31

  Podlaska Marka to przegląd najlepszych rozwiązań, trendów, smaków i wydarzeń. To ranking układany przez mieszkańców Podlaskiego pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwyciło albo pozytywnie zaskoczyło. Kandydatury do nagrody zgłosić może każdy – jedynym warunkiem jest, by zgłaszany produkt lub inicjatywa pochodziły z naszego regionu.

 • Wielka Gala Podlaskiej Marki. Poznaj tegorocznych zwycięzców

  Miniaturka artykułu
  2018-04-25 10:51:04

  Tego wieczoru wszyscy daliśmy się ponieść czarowi i urokowi przedwojennego Białegostoku. W czasie gali Podlaska Marka w Operze i Filharmonii Podlaskiej, dzięki aktorom i twórcom , związanym z najnowszą białostocką produkcją filmową pt.”Czarna Dama”, można było choć na chwilę przenieść się do czasów 20-lecia międzywojennego, zachwycić atmosferą hotelu „Ritz”. Ale nawet najlepsza zabawa, czy najbardziej sentymentalna podróż nie mogła przesłonić najważniejszego – kto, we wtorkowy wieczór, 24 kwietnia na scenie Opery otrzyma tytuł Podlaskiej Marki w jednej z siedmiu kategorii, kto zostanie Honorowym Ambasadorem Województwa Podlaskiego, a jaka branża zostanie wybrana na Ambasadora Podlaskiej Gospodarki.

 • To już dzisiaj! Poznamy laureatów tegorocznej Podlaskiej Marki

  Miniaturka artykułu
  2018-04-24 09:58:52

  We wtorek, 24 kwietnia o godzinie 19 na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku rozpocznie się Wielka Gala, na której poznamy tegorocznych zdobywców nagrody Podlaska Marka. Gwiazdą wieczoru będzie Zenon Martyniuk. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia bezpośredniej transmisji na antenie TVP Białystok.

 • Rekordowa ilość zgłoszeń i rekordowa liczba głosujących. Zbliża się finał 14. edycji Nagrody Podlaska Marka

  Miniaturka artykułu
  2018-04-18 13:20:49

  Plebiscyt Nagroda Podlaska Marka to przegląd nowych rozwiązań, trendów, smaków. To ranking układany przez Podlasian pokazujący, co w ostatnim czasie nas zachwycało i zaskakiwało. Kandydatury do nagrody mogli zgłaszać wszyscy mieszkańcy województwa, bez względu na to czy byli ich producentami, czy tylko użytkownikami. Głosujący mogli wziąć również udział w konkursie ogłoszonym na portalu społecznościowym. W środę, 18 kwietnia, marszałek Jerzy Leszczyński podsumował kolejny etap plebiscytu. Ogłosił także wyniki konkursu dla internautów

 • Ponad 12 tysięcy głosów oddali internauci w głosowaniu na Podlaska Markę Konsumentów

  Miniaturka artykułu
  2018-04-03 12:25:32

  Do końca trwał zacięty bój o pozycję lidera w głosowaniu internautów na Podlaską Markę Konsumentów. Ostatecznie zwyciężył Zespół Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna”. Na suwalską grupę oddano ponad trzy tys. głosów. Na drugim miejscu z ilością głosów prawie 2900 głosów uplasowały się Produkty z Mleczarni w Łapach. Podium zamyka akcja społeczna PSAcery. Spacery ze schroniskowymi psiakami otrzymały ponad tysiąc głosów.

facebook