Dodana: 28 sierpień 2011 10:34

Zmodyfikowana: 28 sierpień 2011 10:34

57. sezon Filharmonii Podlaskiej

Opera i Filharmonia Podlaska przygotowała bardzo atrakcyjny repertuar nowego sezonu artystycznego. Rozpoczęła się sprzedaż abonamentów.

Nieopisane emocje, spotkania z wielkimi dyrygentami i solistami opery i estrady –       najbliższy sezon artystyczny to gwarancja spełnienia marzeń melomanów.

OiFP starannie przygotowała repertuar. Na najbliższe 4 miesiące przygotowała aż 16 koncertów, wśród których nie zabraknie gwiazd światowej sławy! Już 16 września koncert THE KING’S SINGERS W ABONAMENCIE!

Szanowni Państwo,

Nadchodzi 57. sezon artystyczny Filharmonii Podlaskiej. Sezon niezwykły, podczas którego Chór i Orkiestra przeprowadzą się do nowej, magicznie pięknej siedziby. Z sali przy Podleśnej zabiorą swoje instrumenty, za pomocą których uwalniali dla Was najpiękniejsze dźwięki. One właśnie wzbudzały w słuchaczach emocje i wzruszenia. To owoc talentu i pasji artystów.

Za rok przestaną Państwo być tylko słuchaczami, a staną się widzami. Wasze zmysły ulegną magii najpiękniejszej ze sztuk - operze. Z wielką niecierpliwością czekamy na ten dzień, zwłaszcza Ci, którzy tę ideę powołali do życia. Niech mi będzie wolno, jako Nowemu, że pierwszy się Im pokłonię.

Na Podlasiu doszło do czegoś niezwykłego, czego Polska może się od Was Podlasian uczyć. Czego już Wam zazdrości. Wokół jednej idei zbudowania Opery i Filharmonii swe siły i serca połączyli Wszyscy. Społem. Ponad podziałami. Dla publicznego dobra. Ten cel i piękne Ich marzenia już za chwilę się ziszczą.

Obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby sprostać Waszym marzeniom.

Roberto Skolmowski - dyrektor naczelny Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Zobacz repertuar

facebook