Dodana: 5 wrzesień 2019 17:36

Zmodyfikowana: 6 wrzesień 2019 20:36

Rodzinka.pl kręci się w Podlaskiem

Na białostockim Rynku Kościuszki zaroiło się dzisiaj (05.09) od kamer, aparatów, mikrofonów. Wszystko to za sprawą jednego z odcinków serialu Rodzinka.pl, który realizowany jest w naszym regionie. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, odtwórcy głównych ról, spotkali się przy tej okazji z Arturem Kosickim, Marszałkiem Województwa Podlaskiego.

Ilustracja do artykułu 1 (3 of 10).jpg

Kręcony właśnie odcinek powstaje z inicjatywy urzędu marszałkowskiego w ramach promocji regionu. Supraśl będzie kolejnym przystankiem na mapie naszego województwa, gdzie będą realizowane zdjęcia do tego niezwykle popularnego serialu.

***

Rodzinka.pl opowiada o Boskich, pięcioosobowej rodzinie mieszkającej w Warszawie. Panią domu jest Natalia (Małgorzata Kożuchowska), szefowa wydawnictwa pism kobiecych. Jej mężem jest Ludwik (Tomasz Karolak), architekt. Razem wychowują trójkę dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

Serial na antenie TVP2 pojawił się 2010 roku. Od tej pory widzowie mieli okazję oglądać 15 sezonów opowiadających o perypetiach rodziny Boskich. A już 8 września premiera kolejnej odsłony Rodzinki.pl.

aa

facebook