Dodana: 27 wrzesień 2019 15:31

Zmodyfikowana: 27 wrzesień 2019 15:31

Rock Czad Party w najbliższy piątek w Sali GOK w Michałowie

Centrum Młodzieży w Michałowie zaprasza na Rock Czad Party, cykl koncertów i warsztatów muzycznych, które odbędą się w najbliższy piątek, 27 września w Sali Gminnego Ośrodka Kulltury w Michałowie.

Ilustracja do artykułu Rock Czad Party.jpg

- Zachęceni dużą popularnością cyklu koncertów pod kryptonimem ROCK CZAD PARTY zapraszamy na kolejną odsłonę tego wydarzenia. Michałowo, a konkretnie Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie zaleje fala mocnego dźwięku, za sprawą wizyty zaproszonych zespołów: Waterside, Obraz Kontrolny, Bright Ophidia! Rezerwujcie czas, to będzie "prywatka jakiej nie przeżył nikt" – zapewniają organizatorzy.

Poza koncertami odbędą się warsztaty muzyczne, w których może wziąć udział każdy, nawet ci, którzy nie grają na żadnym instrumencie. Podczas warsztatów będzie można zobaczyć, jak wygląda praca muzyków w zespole, co dzieje się bezpośrednio przed wejściem na scenę, do czego służą efekty gitarowe, skąd bierze się brzmienie, po co jest basista w zespole, itp.

Start godz. 18.00. – warsztaty muzyczne

19.30 – blok koncertowy

Wstęp wolny!

W cyklu koncertów zagrają:

WATERSIDE - zespół powstał w kwietniu 2017r. w Białymstoku. Tworzy
utwory w swojej aranżacji i ze swoimi tekstami w klimatach około rockowych. Ich muzyka to typowy pop rock z cięższymi jej odmianami oraz elementami bluesa, a nawet gotyckiego rocka. Autorem muzyki i tekstów są członkowie zespołu, a w chwili obecnej największy w to wkład ma Daria Ostapczuk – wokalistka i gitarzystka, chwalona przez Marka
Piekarczyka. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów klubowych i plenerowych w północno-wschodniej Polsce, między innymi był półfinalistą Rockowań 2017 i 2019, brał udział w Blues-Rock Festiwalu w Siemiatyczach i Łomży, gdzie otrzymał wyróżnienie, uczestniczył dwukrotnie w finale WOŚP w Łomży, grał też na akcji Motoserce w Białymstoku, supportował między innymi CLEO, współdzielił scenę z Oddziałem Zamkniętym, Luxtorpedą czy Proletaryatem. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem i nagrywa teledysk. W październiku 2018 nagrał płytę live z sześcioma utworami, w grudniu ujrzała ona światło dzienne. Aktualnie tytułowy utwór "Nothing to lose" z tej płyty utrzymuje się dziesiąty miesiąc z rzędu na czołowych miejscach Listy Przebojów Kultowej Akadery, białostockiego radia, a ostatnio nawet ją pięciokrotnie wygrał.

OBRAZ KONTROLNY - w składzie kwartetu znajduje się dobrze wszystkim znany i lubiany, lokalny artysta- Roman Tarasewicz z Michałowa.

 

źródło: Promocja Michałowo

 

facebook