Dodana: 21 sierpień 2019 10:29

Zmodyfikowana: 21 sierpień 2019 10:29

Już 23 sierpnia Disco Festival w Michałowie. Przywróćmy magię lat 90!

Szykuje się prawdziwy, muzyczny powrót do przeszłości. W piątek, 23 sierpnia na scenie michałowskiego Amfiteatru wystąpią największe gwiazdy muzyki disco-polo lat 90. Specjalnie na tą okazję zespół Sonet po ponad 20 latach wznowi swoją działalność, a zespół Casanova obchodzić będzie jubileusz 25-lecia działalności. Tego nie można przegapić!

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

- Zachęcamy wszystkich do przebrania się w ubrania charakterystyczne dla stylu lat 90. - mówi Paweł Oziabło z Gminnego Ośrodka Kultury w Michałowie, organizatora tego wydarzenia. - Najlepsze zostaną nagrodzone.

Lata 90-te to dla muzyki disco polo początek wielkiej popularności.

Stragany z kasetami disco-polo, wielkie imprezy w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – to wszystko powróci do nas już w ten piątek, w Michałowie. To przecież właśnie w latach 90. swoją karierę rozpoczęły takie zespoły jak Boys, Skaner, Top One, Lider, Sonet, Imperium czy Casanova. I wszystkie je zobaczymy na michałowskiej scenie.

- Artyści z wielką chęcią zgodzili się na tą wspólną podróż w czasie. Na michałowskiej scenie usłyszymy ich największe przeboje – przekonuje Paweł Oziabło. - Zapraszamy serdecznie! 

Zagrają:

BOYS

JOBERY

TOP ONE

TOP GIRLS

Skaner

Imperium

Lider

Dj Mietek

Benefis - 25 lat zespołu CASANOVA oraz jedyny od ponad 20 lat koncert, jednorazowo reaktywowanego zespołu SONET (Jerzy Ostapczuk - Prymaki, Sławomir Łuksza - Sekret)!  

Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter POLO TV - Maciej Smoliński.

Musicie tam być! Back to 90's czyli Michałowo Disco Festival 2019, 23 sierpnia, Amfiteatr Miejski w Michałowie, start godz. 18.00!

mat.: Dział Promocji Michałowo

facebook