Dodana: 12 listopad 2019 12:50

Zmodyfikowana: 12 listopad 2019 12:50

Choroszczańska Noc Gier 2019 – propozycja dla nocnych marków

W najbliższą sobotę (16.11) odbędzie się Choroszczańska Noc Gier. Jest to 5. edycja tej imprezy. Od wieczora do późnych godzin nocnych, a nawet porannych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek, gier karcianych i fabularnych. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Ilustracja do artykułu Choroszczań Noc Gier_2019.jpg

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotyka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 16 listopada  i potrwa do godziny 6.00 17 listopada – w siedzibie M-GCKiS.

- Zbierajcie znajomych i zabierajcie swoje gry! Dobra zabawa gwarantowana! To niebywała okazja, by w miłym gronie przegrać całą noc przy ciasteczkach, kawie i herbatce - zachęcają organizatorzy.

Noc Gier zostawia dużą dowolność co do typu planszówek i form spędzenia czasu. Jedno jest pewne: nikt nie będzie się nudził! Można przynieść ze sobą koce, poduchy i śpiwory, by mocniej poczuć nocną atmosferę.

Do zobaczenia nad planszą w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy!

 

mat.org.

facebook