Dodana: 27 maj 2019 15:29

Zmodyfikowana: 27 maj 2019 15:29

Tydzień z wolontariuszami Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku

Przed wolontariuszami białostockiego schroniska kolejny aktywny tydzień! Będą nie tylko promować adopcję psiaków na festynie w Dobrej Woli i podczas PSIOpunktu, ale odwiedzą też schronisko w Sokółce, by zabrać część tamtejszych pensjonariuszy na spacer.

Pies na krześle przy stole, nad talerzem

W najbliższy wtorek (28 maja br.)  wolontariusze ze Schroniska dla Zwierząt na zaproszenie Fundacji Nowa Wola oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Nowej Woli wezmą udział w VII spotkaniu integracyjnym Dobra Wola. Obok służb mundurowych, ratowników medycznych, leśników, zespołów artystycznych będą kolejną atrakcją tego wydarzenia.  

środę (29 maja br.) do Cukierni Madeline znowu zawita PSIOpunkt. To okazja do rozmowy w kameralnej atmosferze z wolontariuszami schroniska dla wszystkich, którzy chcieliby adoptować psa i mają pytania; którzy myślą o psie, ale nie wiedzą od czego zacząć; którzy chcą poznać psy będące pod opieką schroniska; którzy są ciekawi, gdzie w najbliższym czasie będzie można spotkać schroniskowe psy; którzy po prostu chcą pogadać o psach. Podczas ostatniego spotkania PSIOpunkt odwiedziła mama z córką, które szukały psa, pomyślały o schronisku, w którym nigdy nie były, stąd zdecydowały się na PSIOpunkt. Po długiej rozmowie mama z córką zajrzały do schroniska, wybrały psa, poznały się z nim i dziś Heron mieszka w swoim domu. PSIOpunkt w każdą ostatnią środę miesiąca w godz. 18-20 w Cukierni Madeline
 Z kolei w niedzielę (2 czerwca br.)- wolontariusze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku odwiedzą schronisko w Sokółce powadzone przez Fundację Vita Canis. Wolontariusze wyprowadzą na spacery psy ze schroniska, by zachęcić mieszkańców Sokółki do aktywnego włączenia się w życie schroniska i wspierania psów.

mat. org

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook