Dodana: 27 lipiec 2021 09:49

Zmodyfikowana: 27 lipiec 2021 09:49

Jesteś wolontariuszem? Weź udział w konkursie i wygraj 1 tys. zł!

Osiem autorskich projektów dotyczących inicjatyw wolontariackich w regionie ma szansę na dofinansowanie w ramach konkursu „Mini granty wolontariackie 2021”, organizowanym przez Centrum Aktywności Społecznej (CAS) PRYZMAT. Zgłoszenia można przesyłać do 10 sierpnia br.
Grupka wolontariuszy odwrócona plecami do obiektywu.

Konkurs skierowany jest do zespołów wolontariuszy (minimum dwie osoby) z wyznaczonym pełnoletnim liderem. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać na adres e-mailowy: borowa.wiola@gmail.com (z dopiskiem w tytule maila „Minigranty wolontariackie 2021”) koncepcję inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Pomysły zostaną ocenione przez komisję konkursową, a najciekawsze z nich otrzymają dofinansowane na realizację w kwocie 1 tys. zł.

Jakie działania zostaną dofinansowane?

W ramach mini grantów wsparte zostaną nowatorskie i oddolne działania na rzecz społeczności lokalnej oraz realizacji własnej aktywności wolontariackiej. Może to być np. organizacja gry miejskiej dla dzieci ze świetlicy środowiskowej, stworzenie ogródka z podopiecznymi domu pomocy społecznej lub przygotowanie pikniku sąsiedzkiego.

Szczegóły oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT.


źródło i fot.: CAS PRYZMAT

oprac.: Anna Augustynowicz

facebook