Dodana: 17 maj 2019 11:36

Zmodyfikowana: 17 maj 2019 11:36

Konkurs Inicjatywa Społeczna Roku

Ideą konkursu jest uhonorowanie tytułem Laureata i wyróżnieniami najlepszych inicjatyw organizacji pozarządowych z ostatniego roku, a także - a może przede wszystkim - promocja działalności III sektora oraz pracy na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Ilustracja do artykułu pixabay-aut.rawpixel.jpg

Wojewoda Podlaski ogłasza konkurs Inicjatywa Społeczna Roku, przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs o tytuł Laureata Inicjatywy Społecznej Roku adresowany jest do organizacji działających w województwie podlaskim. Do konkursu mogą być zgłoszone działania realizowane w 2018 roku. Tytuły Laureata oraz wyróżnienia będą przyznane w kategoriach:

  1. Edukacja i sport.
  2. Kultura i dziedzictwo narodowe.
  3. Budowanie wspólnoty lokalnej.
  4. Polityka społeczna.

Zgłoszenia kategoriach można zgłaszać do 27 maja br. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji z województwa podlaskiego.

Zgłoszeń najlepiej dokonywać wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres:

inicjatywaspoleczna@bialystok.uw.gov.pl

Szczegóły i regulamin - link do strony: http://www.bialystok.uw.gov.pl/NGO/Konkurs+Inicjatywa+Spoleczna+Roku.html

fot. pixabay/rawpixel

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook