Dodana: 13 maj 2019 12:31

Zmodyfikowana: 13 maj 2019 12:31

Głosuj na strażaków z OSP Bargłów Kościelny

Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Bargłowa Kościelnego proszą o głosy w ogólnopolskim etapie plebiscytu Strażak Roku.

OSP Bargłów Kościelny -plakat Konkurs Jednostka Roku 2019 - na foto widoczne dwa pojazdy strażackie i dane o konkursie

- Już samo wygranie dwóch poprzednich etapów jest dla nas olbrzymią nobilitacją oraz docenieniem tego co robimy na co dzień, skoro jednak przeszliśmy dalej i plebiscyt trwa, to warto podjąć rękawicę i spróbować sprawić, by to właśnie jednostka z naszego województwa finalnie zwyciężyła w konkursie - napisali do redakcji przedstawicicele OSP z Bargłowa. -  W tym roku prosimy o to we własnym interesie jako kandydat z województwa podlaskiego, ale nieważne kto reprezentować będzie nasze województwo, ważne że dla jednostek OSP i strażaków w nich służących jest to bardzo wielka forma nobilitacji, dodaje chęci i energii do dalszego rozwoju i tak jak każdy sukces wprowadza do jednostek dopływ "świeżej krwi" kontynuującej ideę strażaków ochotników.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć druhów moga to zrobic na stronie plebiscytu - link do strony: https://polskatimes.pl/plebiscyt/strazak-roku/

Głosowanie trwa jeszcze tylko do jutra - 14 maja br. do godz.21.00

art

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook