Stypendia dla uczniów uzdolnionych artystycznie za rok 2019
Lista uczniów uzdolnionych artystycznie z województwa podlaskiego, którzy otrzymali stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej na rok 2019:
- Andrejuk Filip
- Bagińska Aleksandra
- Bilbin Bernadeta
- Błaszczuk Filip
- Bonarska Zuzanna
- Bondaruk Zuzanna
- Borkowicz Małgorzata
- Borowik Julia
- Brzoska Liliana
- Citkowski Marek
- Chodakowska Maria
- Chodziutko Roksana
- Chomaniuk Damian
- Czerklański Maciej
- Dobrowolska Oliwia
- Darangowska Aleksandra
- Gacka Anna
- Gołaszewska Magdalena
- Gołębicka Oliwia
- Gosk Oliwia
- Górnicka Zofia
- Górska Maria
- Grabowska Paulina
- Grądzki Tomasz
- Gruszewska Urszula
- Grygutis Amelia
- Halliopa Marta
- Hancewicz Jakub
- Iwaniuk Katarzyna
- Jaczewski Paweł
- Kaczyńska Gabriela
- Kamińska Magdalena
- Kania Krzysztof Paweł
- Karczewska Izabela
- Kawalec Mateusz
- Kazimierczuk Magdalena
- Kaźmierczak Justyna
- Klimaszewska Wiktoria
- Klimiuk Ksenia
- Koniecko Adrian
- Koniecko Wiktoria
- Korytkowski Rafał
- Kosicka Weronika
- Kosicka Zuzanna
- Kosielińska Izabela Kamila
- Kosińska Milena
- Kosiński Zbigniew Marek
- Kościuch Karolina
- Kot Ewa
- Kryś Weronika
- Kuczyński Paweł
- Kućmierowski Kamil
- Kulesza Małgorzata
- Kułakowski Maciej
- Kuprjanowicz Kamila
- Kuzyka Julia
- Kuźma Michał
- Lewandowska Wiktoria
- Łapińska Aleksandra
- Łosiewicz Kamila Kinga
- Łowczecki Jakub
- Maciejczuk Roksana Maria
- Maj Aleksandra
- Marszałek Monika
- Mądry Wojciech
- Moczydłowska Oliwia
- Modzelewska Izabela
- Niczyporuk Weronika
- Niksa Mateusz
- Niedźwiecka Amelia
- Nikolopoulou Melania Arthemis
- Odachowska Oliwia
- Oleksiak Urszula
- Olszewski Jakub
- Orlińska Paulina
- Pałczyńska Kinga
- Penpicki Emil
- Perkowski Przemysław
- Piekarska Maria
- Polkowska Julia
- Poskrobko Krystian
- Porzezińska Natalia
- Puc Dominika
- Pukszta Weronika
- Puza Ewa
- Raciborska Natalia Anna
- Rojewska Izabela
- Romanowska Zofia
- Rybińska Hanna
- Sawicka Maria
- Senda Paweł
- Skawska Jagoda
- Skawski Aleksander
- Skowrońska Sara
- Smolarczuk Małgorzata
- Sobolewska Weronika
- Sobolewski Dawid
- Somers Julia Christina Maria
- Strycharska Katarzyna
- Szczecińska Joanna
- Szerzanowska Natalia
- Szkiłądź Karolina
- Sztejman Jakub
- Śledziewska Julia
- Śliwiński Damian
- Tarasiuk Maria
- Timoszuk Nicole Anna
- Tołwińska Maria
- Turkowicz Marek
- Truskolaska Martyna
- Wawrzynkowska Inga
- Wiśniewska Aleksandra
- Wojewódzka Natalia Weronika
- Wołczyk Aleksandra
- Wróblewski Damian
- Zalewska Joanna
- Zdrajkowski Mikołaj
- Zdrodowska Daria
- Ziajko Kamil
- Zyskowska Maya