Dodana: 7 maj 2020 12:23

Zmodyfikowana: 7 maj 2020 12:40

„Od świtu do zmierzchu” - Podlaski Instytut Kultury ogłasza internetowy konkurs fotograficzny

Podlaski Instytut Kultury (PIK) zaprasza fotografów amatorów do udziału w internetowym konkursie fotograficznym i spojrzenia przez obiektyw pod kątem zmian, które obserwujemy w związku z pandemią i wyjątkową sytuacją społeczną - na ludzi wyglądających teraz inaczej, miejsca, które jeszcze nie tak dawno tętniły życiem, wydarzenia i niezawodną naturę, pędzącą ku wiośnie – po prostu szukania znaków obecnego czasu.

Ilustracja do artykułu od switu do zmierzchu2.png

W trudnym czasie odosobnienia, wątpliwości i rozterek organizatorzy konkursu zachęcają do uważnej obserwacji i fotograficznego rejestrowania zmieniającej się wokół nas rzeczywistości, bo chociaż dni biegną jak dawniej, „od świtu do zmierzchu” – są zgoła inne.

Nagrody to 1000 zł za pierwsze miejsce, 800 złotych za drugie i 600 złotych za trzecie. Tytuł konkursu: „Od świtu do zmierzchu” jest uniwersalny – wiele tematów i kadrów mieści się w tym pojęciu. Organizatorzy pozostawiają uczestnikom konkursu wolność wyboru i możliwość poszukiwania.

 

Termin przesyłania prac upływa 30 maja 2020 r. Więcej informacji o konkursie, jego regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie https://pikpodlaskie.pl/od-switu-do-zmierzchu-konkurs-fotograficzny-on-line . Informacji udziela również Dział Sztuk Plastycznych PIK, tel. 85 740 37 15, e-mail: galeria@pikpodlaskie.pl .

 

źródło: Podlaski Instytut Kultury

oprac. Aneta Kursa

 

 

facebook