Dodana: 30 czerwiec 2020 09:20

Zmodyfikowana: 30 czerwiec 2020 09:20

„Awantura w Chioggi” w Spodkach PIK

Podlaski Instytut Kultury (PIK) zaprasza na komedię „Awantura w Chioggi”. Spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Pro Arte Plus będzie można zobaczyć w środę (1.07) o godz. 16:30, w Spodkach przy ul. św. Rocha 14.

Ilustracja do artykułu awantura_w_chioggi-plakat.jpg

Komedia autorstwa Carlo Goldoniego to pełna temperamentu i humoru opowieść o tym, jak jedno z pozoru niewinne zdarzenie może wywrócić do góry nogami spokojne życie całego miasta. Brzmi w obecnym czasie znajomo?

– Zapraszamy na godzinę pełną pozytywnej energii! Zapewniamy, że zakończenie będzie szczęśliwe – zachęca Bernard Bania, aktor Teatru Dramatycznego w Białymstoku, który przygotował młodzież do występu na scenie.

Sztukę zaprezentuje Pro Arte Plus. Jest to grupa teatralna dla młodzieży w wieku powyżej 16 lat, nad którą opiekę artystyczną sprawuje Bernard Bania. Bilety kosztują 10 zł i będą dostępne w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14 zarówno w przedsprzedaży, jak i bezpośrednio przed wydarzeniem.

Impreza odbędzie się przy zachowaniu zaleceń sanitarnych rekomendowanych przez Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku ze stanem epidemicznym w Polsce.

 

źródło; Podlaski Instytut Kultury
oprac. Aneta Kursa

 

facebook