Dodana: 17 lipiec 2015 11:00

Zmodyfikowana: 17 lipiec 2015 13:11

Tysiące turystów odkrywają województwo podlaskie w Mediolanie

Do Mediolanu przyjechał łazik marsjański, podlaskie Zmysły teatru A3, muzyka i krajobrazy. Podlaski Tydzień cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających z całego świata, którzy pytają o region, jego kulturę, tradycje, przyrodę i atrakcje turystyczne.

Ilustracja do artykułu image015.jpg

Podlaskie od tygodnia panuje w polskim pawilonie na Expo. Nie tylko w jego wnętrzach, ale i na zewnątrz, gdzie dla zwiedzających przygotowano szereg atrakcji. Tutaj, do wspólnej zabawy, porywają zwiedzających aktorzy z Teatru A3, wystawiający fragmenty spektaklu „Zmysły”. Uniwersalny przekaz muzyczny, skoczne rytmy, wspaniała zabawa formą i entuzjazm aktorów angażują gości w każdym wieku.

Na tych, którzy chcieliby nieco odpocząć i schronić się przed słońcem, przygotowaliśmy strefę odpoczynku, w której eksponowane są fotografie prezentujące najpiękniejsze podlaskie krajobrazy. Odpowiedni nastrój zapewnia Jędrzej Dondziło (DJ Dtekk) z Up To Date Festival, którego występy wzbudzają ogromne zainteresowanie i uznanie wśród znawców muzyki elektronicznej. Muzyka Dtekk’a jest żywą reklamą białostockiego festiwalu, który promują też wlepki przyklejane do koszulek naszych gości.

A na placu przed Pawilonem Polskim przemieszcza się łazik marsjański – kolejny symbol pomysłowości i innowacyjności naszego regionu. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Jest świetną reklamą białostockiej uczelni.

Kolejne wieści z Tygodnia Podlaskiego już wkrótce. 

facebook