Dodana: 8 lipiec 2020 15:22

Zmodyfikowana: 12 październik 2020 10:48

Czas na Podlaskie. W kontakcie z naturą!

Trwa kampania Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT) #CzasNaPodlaskie. W ramach akcji zorganizowano wydarzenie online „Czas na Podlaskie. W kontakcie z naturą", którego celem jest zachęcanie do planowania podróży po regionie.

Ilustracja do artykułu 538x0.jpg

W trakcie wydarzenia przybliżane będą miejsca i atrakcje turystyczne Podlaskiego – m.in. dzięki filmom promocyjnym, które w okresie wakacyjnym oglądać będzie można na antenie TVP3 Białystok. Tematem pierwszego materiału wideo była baśniowa Suwalszczyzna, a jego premiera odbyła się 5 czerwca. Powtórka wyemitowana zostanie 12 czerwca o godz. 19:10. Materiał wideo udostępniony jest na kanale YouTube - link do serwisu YT Podlaskie Travel.

Realizacja filmów możliwa jest dzięki współfinansowaniu z budżetu Województwa Podlaskiego.

Dodatkowo, co dwa tygodnie publikowane będą elektroniczne foldery dedykowane konkretnym krainom, które pomogą zaplanować pobyt w regionie. Link do pierwszego katalogu.

Uśmiechnięta dziewczyna w czerwonym swetrze

Przebieg kampanii śledzić można na profilu Podlaskie Travel w serwisie Facebook, a cała akcja opatrzona jest hasztagiem #czasnapodlaskie. Z myślą o stale rozwijającym się trendzie „eko” i rosnącym zainteresowaniu turystyką alternatywną, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna uruchomiła również wpisujący się w ton kampanii hasztag #wkontakcieznaturą, zachęcający do podróżowania i relaksu wśród i w zgodzie z polską naturą.

Zauroczeni województwem podlaskim mogą włączyć się w akcję, używając specjalnie przygotowanej nakładki na zdjęcie profilowe z tym właśnie hasłem.

Więcej o akcji #CzasNaPodlaskie - link do artykułu.

źródło: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna
oprac. Anna Augustynowicz

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook