Dodana: 12 wrzesień 2015 22:30

Zmodyfikowana: 12 wrzesień 2015 22:30

Wysoka wygrana grajewskiej Warmii w III lidze

Grajewianie wygrali 4 : 0 i pewnie zainkasowali trzy punkty. Wygrana mogła być wyższa, bo tuż po meczu Marcin Strzeliński – grający trener grajewian powiedział: „dziś było sporo okazji i mimo czterech bramek zagraliśmy nieskutecznie. Ja też zmarnowałem dwie dobre okazje”. Mecz rozpoczął się minutą ciszy po śmierci Kazimierza Kłosa, który w latach 70–tych był wyróżniającym się zawodnikiem Warmii w której grał przez całą karierę.

Ilustracja do artykułu SAM_7030.JPG

Mecz od początku mógł się podobać nielicznym kibicom. Oba zespoły często stwarzały groźne sytuacje pod bramkami.

Po meczu Marcin Strzeliński nie krył radości: „dziś było bardzo dobrze w pierwszych 25 minutach. Graliśmy niezłą piłkę i co rusz stwarzaliśmy dobre sytuacje. Po pierwszej bramce trochę stanęliśmy. Od początku drugiej połowy graliśmy w przewadze i było lepiej. Efektem trzy bramki. Ale mimo wysokiej wygranej nadal skuteczność zawodzi i musimy nad tym popracować. Cieszy zwycięstwo u siebie. Teraz walczymy o następne punkty.”

WJ

WARMIA GRAJEWO – MKS KORSZE 4 : 0 (1:0).

Bramki: 1 : 0 – Mateusz Cybulski 19, 2 : 0 – Marcin Strzeliński 48, 3 : 0 – Tomasz Dzierzgowski 56, 4 : 0 – Tomasz Dzierzgowski 90 karny.

WARMIA: Gieniusz – Arciszewski, Domurat, Mikucki (75 Lekenta), Sypytkowski, Randzio, Strzeliński, Matysiewicz, Mirva, Cybulski (68 Staniszewski), Dzierzgowski. Trener: Marcin Strzeliński, Cezary Łaski.

MKS KORSZE: Zięba – Piwiszkis, A. Gąsiorowski (68 M. Gąsiorowski), Cyliński (60 Bociej), Sawicki (84 Pieksza), Fedczak, Rentkowski (46 Jędrzejewski), Woźniak, Solecki, Kozłowski, Kowalewski. Trener: Zbigniew Marczuk.

Żółte kartki: Cybulski (Warmia) – Piwiszkis, Solecki, Bociej, Kowalewski 2.

Czerwona kartka: Paweł Kowalewski 45 za drugą żółtą.

Sędziowali: Adrian Romaniuk jako główny oraz Marcin Adamski i Marcin Świerzbiński (Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN).