Dodana: 18 czerwiec 2019 16:01

Zmodyfikowana: 18 czerwiec 2019 16:01

Poznaj Augustów z przewodnikiem PTTK

Jeśli chcesz poznać Augustów, jego najciekawsze zabytki oraz historię, weź udział w bezpłatnym zwiedzaniu Augustowa z licencjonowanym przewodnikiem PTTK! Wycieczka wyrusza w każdą sobotę wakacji o godz. 16.00 spod kolumny Zygmunta Augusta na Rynku Zygmunta Augusta. Zwiedzanie organizowane będzie w każdą sobotę wakacji, od 22 czerwca do 31 sierpnia.

Bezpłatne zwiedzanie Augustowa

Najbliższa wycieczka już w sobotę (22 czerwca br.). Aby wziąć udział w zwiedzaniu wystarczy odebrać bezpłatny bilet w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek Zygmunta Augusta 19). Bilety będą dostępne od czwartku do soboty.

W programie wycieczki zaplanowany jest przejazd do Studzienicznej wraz ze zwiedzaniem Sanktuarium Maryjnego, spacer kładką edukacyjną do Pomnika Leśnika. Podczas wycieczki można zobaczyć takie atrakcje jak m. in. śluzę w Przewięzi, amfiteatr czy elektryczny wyciąg nart wodnych. Przewodnicy przybliżają niezwykłą historię miasta oraz Kanału Augustowskiego.

Organizatorem akcji jest Koło Przewodników Turystycznych Oddział PTTK Augustów. Projekt finansowany ze środków Gminy Miasta Augustów. Projekt jest finansowany przez burmistrza Augustowa Mirosława Karolczuka.

mat. org/red.art

facebook