Dodana: 20 wrzesień 2019 12:37

Zmodyfikowana: 20 wrzesień 2019 12:37

"Polska - zobacz więcej - weekend za pół ceny" – można zgłaszać oferty

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki rozpoczęła działania na rzecz jesiennej akcji "Polska - zobacz więcej - weekend za pół ceny", która odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2019 r.

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Tym razem - po raz pierwszy w historii - akcja wykracza poza granice Polski
i prowadzona będzie również na rynkach zagranicznych (Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Norwegia, Szwecja). To doskonała okazja do promocji Polski nie tylko wśród krajowych, lecz także zagranicznych turystów.
  

Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych poza głównym sezonem turystycznym, zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej partnerów przez jej partnerów oraz przez turystów korzystających z ofert w obniżonych cenach.. W poprzedniej, wiosennej edycji sprzedaż ofert promocyjnych prowadziło 894 partnerów akcji, a skorzystało z  nich ponad 182 tysiące klientów. Według danych zebranych w trakcie badan sondażowych, 90 procent respondentów zadeklarowało chęć ponownego skorzystania z usług zakupionych podczas weekendu za pół ceny.

Zachęcamy przedstawicieli branży turystycznej  bazy turystycznej (noclegowej, gastronomicznej, itp.) do przygotowania specjalnych ofert dla turystów.

Regulamin oraz instruktaż zgłaszania ofert znajduje się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl  i będzie dostępny do 13 października 2019 roku.

Akcja koordynowana jest przez  Joannę Turek - joanna.turek@pot.gov.pl , tel.; 22 536 70 63 oraz  Tomasza Kempka - e-mail: tomasz.kempka@pot.gov.pl ,
tel.: 022 536 71 02.

 

źródło: Departament Edukacji Sportu i Turystyki UMWP

 

facebook