Dodana: 15 styczeń 2020 10:06

Zmodyfikowana: 15 styczeń 2020 10:06

140 uczniów otrzymało stypendia artystyczne Marszałka Województwa Podlaskiego

14 stycznia 2020 r. Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał na 2020 rok stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej 140 uczniom uzdolnionym artystycznie z województwa podlaskiego.

Ilustracja do artykułu music-3090204_1920.jpg

Lista uczniów uzdolnionych artystycznie z województwa podlaskiego, którzy otrzymali stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej na rok 2020:

  1. Aluszyk Kamila
  2. Anzulewicz Daria
  3. Anzulewicz Kordian
  4. Bańkowska Weronika
  5. Bauer Katarzyna
  6. Białkowska Julia
  7. Bielecka Natalia
  8. Bilbin Izabela
  9. Bobrowski Miłosz
  10. Bonarska Zuzanna
  11. Bondaruk Zuzanna
  12. Borkowska Zofia
  13. Borowska Eliza
  14. Bujnarowska Dominika
  15. Chodziutko Roksana
  16. Chomaniuk Damian
  17. Czaplicka Aleksandra
  18. Czarniecka Aleksandra
  19. Dakowicz Amelia
  20. Daniluk Adrian
  21. Daniluk Cezary
  22. Daniłowicz Agata
  23. Datczuk Piotr
  24. Dejneka Ewelina
  25. Dobrowolska Oliwia
  26. Dołęgowska Barbara
  27. Dunda Elena
  28. Falkowska Julianna
  29. Gierałtowska Maria
  30. Gliwa Daria
  31. Golonko Małgorzata
  32. Goryś Julia
  33. Gosk Oliwia
  34. Grzybowski Jakub
  35. Górnicka Zofia Antonina
  36. Górska Maria
  37. Iwaniuk Julia
  38. Jacak Paweł
  39. Jackowska Maria
  40. Jackowski Franciszek
  41. Jastrzębska Klaudia
  42. Jurkiewicz Anna
  43. Kawalec Mateusz
  44. Kietlińska Maria
  45. Klim Julia
  46. Klimiuk Szymon
  47. Kłosko Zuzanna
  48. Koniecko Adrian
  49. Koniecko Wiktoria
  50. Konopka Jowita
  51. Korniluk Mateusz
  52. Korytkowski Rafał
  53. Kosielińska Izabela Kamila
  54. Kosińska Milena
  55. Kosiński Bartłomiej
  56. Kosiński Zbigniew Marek
  57. Kowalko Jakub
  58. Krasowski Jakub Jan
  59. Kryś Weronika
  60. Kulikowski Piotr
  61. Kuzyka Julia
  62. Lewandowska Wiktoria
  63. Lipski Michał Jerzy
  64. Lubowicka Luiza Maria
  65. Łangowska Zofia
  66. Łapińska Aleksandra
  67. Łapińska Dominika
  68. Ławreszuk Dominika
  69. Łowczecki Jakub
  70. Łukaszewicz Agata
  71. Maciejczuk Roksana Maria
  72. Maj Aleksandra
  73. Małkiewicz Oliwia
  74. Markowska Julia
  75. Markowska Maja
  76. Marszałek Monika
  77. Mądry Wojciech
  78. Moczydłowska Oliwia
  79. Niemyjska Paulina
  80. Nowicka Katarzyna
  81. Obiedzińska Marta
  82. Obuchowicz Amelia
  83. Ochocka Anastazja
  84. Onopa Julia
  85. Orlińska Paulina
  86. Osiekowicz Jakub
  87. Ostrowski Gabriel
  88. Owczarska Urszula
  89. Panasiuk Izabela
  90. Pawłowska Nika
  91. Płoński Paweł
  92. Pochodowicz Hanna
  93. Polak Tomasz
  94. Putko Filip
  95. Putkowska Emilia
  96. Romanowska Zofia
  97. Rosol Alexandra Natalie
  98. Rybak Jakub
  99. Rybicki Adam Bogusław
  100. Sacharzewska Kamila
  101. Samejko Kornelia
  102. Sawicka Zuzanna
  103. Sidoruk Diana Magdalena
  104. Siemienowicz Karolina
  105. Snarska Malena
  106. Sobolewska Weronika
  107. Sobolewski Dawid
  108. Sosnowska Julia
  109. Stasiulewicz Ilona
  110. Stożek Tomasz
  111. Sutkowska Luiza Amelia
  112. Szczecińska Joanna
  113. Szczęsna Dominika
  114. Szerzanowska Natalia
  115. Szewiak Adam
  116. Sztabiński Maksymilian
  117. Śledziewska Julia
  118. Średnicka Julia
  119. Tołwińska Oliwia
  120. Walento Sebastian
  121. Walisiewicz Daniel
  122. Wawrzyniak Gabriela
  123. Wawrzynkowska Inga
  124. Wielgat Wiktoria
  125. Wilimczyk Wiktoria
  126. Włostowska Magdalena
  127. Wojciechowska Aniela
  128. Wołyniec Agnieszka
  129. Wrona Anna Maria
  130. Wydzieżecki Bartosz
  131. Wysocka Gabriela
  132. Wysocki Szymon Łukasz
  133. Zajkowska Urszula
  134. Zdancewicz Zuzanna
  135. Zinkiewicz Aleksandra
  136. Żamojda Katarzyna
  137. Żmuda Kacper
  138. Żurawska Maria
  139. Żyliński Bartosz
  140. Żywno Damian

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!

 

Informacja dla stypendystów dotycząca podpisywania umów:

W celu zawarcia umowy należy przedłożyć do tutejszego Biura Kultury (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, III piętro, pokój 308)  oświadczenie do celów podatkowych (w załączniku poniżej).

Podpisanie umów ze stypendystami odbywać się będzie po wcześniejszym ustaleniu terminu, w tym celu należy skontaktować się z pracownikiem Biura Kultury - Panią Anną Pietkiewicz tel. (85) 66 54 162, e-mail: anna.pietkiewicz@wrotapodlasia.pl

UWAGA! Rodzice dzieci do lat 18 oraz uczniowie, którzy ukończyli lat 18 powinni zabrać
ze sobą dowód osobisty.

Uroczysta Gala wręczenia stypendiów dla dzieci uzdolnionych artystycznie planowana jest
na 4 marca 2020 r. na godz. 10.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki, ul. Odeska 1.

fot.pixabay

OŚWIADCZENIE (załącznik) 


 

 

 

Pliki do pobrania

facebook