Dodana: 27 czerwiec 2019 14:45

Zmodyfikowana: 27 czerwiec 2019 14:45

„Dźwięki pochodzą z wnętrza” – 8. edycja Halfway Festival

Od ośmiu lat Halfway Festival konsekwentnie podąża tą samą ścieżką wytyczoną w połowie drogi. Nie przepychając się, nie spiesząc na złamanie karku, z nikim się nie ścigając, idąc własnym rytmem. Najważniejsza jest muzyka, dlatego festiwal odrzuca wszelkie bariery – łączy w muzycznych emocjach, daje radość, pobudza wzruszenie. 8.edycja Halfway Festival już w najbliższy weekend – 28-30 czerwca 2019!

Ilustracja do artykułu Halfway Festival.jpg

Halfway to festiwal muzyki alternatywnej. Od lat przyciąga publiczność z całego kraju. Wydarzenie wyróżnia się wyjątkową, kameralną  atmosferą. Koncerty odbywają się na scenie amfiteatru Opery i Filharmonii Podlaskiej, który mieści około 600 widzów. To, jak podkreślają organizatorzy i widzowie, stwarza niepowtarzalną atmosferę, a granica pomiędzy artysta i widzem zanika.
W tym roku na scenie wystąpią artyści m.in. z USA, Islandii, Białorusi i oczywiście z Polski.

Zobacz pełny PROGRAM  festiwalu 

„Dźwięki pochodzą z wnętrza. Zawsze prawdziwe, nasycone emocjami artystów i uzależniającą głębią. I jak co roku wspólnie będziemy słuchać opowieści z różnych stron świata zamkniętych w muzyce. Tak po prostu, zwyczajnie i naturalnie. Będziemy blisko muzyki, blisko ludzi i blisko różnych emocji. I jak zawsze liczymy, że będziemy przeżywać je wspólnie i pozostaną w nas na długo.”

Zapraszamy na stronę festiwalu www.halfwayfestival.com 
i na fanpage https://www.facebook.com/halfwayfestival/ 

 

oprac.ak (na podst.www.halfwayfestival.com)   
fot.fb Halfway Festival

 

facebook