Dodana: 20 kwiecień 2016 10:29

Zmodyfikowana: 20 kwiecień 2016 10:29

Mleko UHT Łaciate, 3,2% tłuszczu

Mleko Łaciate 3,2 %UHT tłuszczu (Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie) reprezentuje najbardziej rozpoznawaną polską markę mleka. Łaciate powstało w 1995 r. i od razu zyskało uznanie konsumentów. Jest pierwszym mlekiem UHT w Polsce – do dziś wiedzie prym w tej kategorii. Mleko Łaciate można nabyć w innowacyjnym opakowaniu kartonowym typu EDGE. Dzięki procesowi technologicznemu oraz aseptycznym opakowaniom jest produktem o przedłużonej przydatności do spożycia przy zachowanych w pełni wartościach odżywczych mleka.

Ilustracja do artykułu mlek.jpg

Na Mleko UHT Łaciate 3,2% tłuszczu możecie zagłosować TUTAJ

W prowadzonej 20 już lat komunikacji marketingowej konsekwentnie pojawiają się  krowie łaty. W ten sposób podkreślamy naturalne źródło pochodzenia zarówno mleka Łaciatego jak i pozostałych produktów marki. Mleko Łaciate było wielokrotnie  wyróżniane zarówno przez przedstawicieli branży reklamowej – dwukrotna prestiżowa nagroda „effie awords: w 2009 i 2011 roku oraz Konsumentów –„ Ulubiona Marka  – wybór  konsumentów 2015”.Łaciate dziś to już nie tylko mleko, ale również śmietanki, masło, serki śmietankowe.

Producentem mleka Łaciate jest Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa. To największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce.  Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych m.in w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej. Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu.

SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. złotymi medalami  w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015” i Hitu Handlu. Jogurt Grecki MLEKPOL i śmietanka Łaciata 36% zyskały miano Najlepszego Produktu 2016.

facebook