Dodana: 6 luty 2019 14:57

Zmodyfikowana: 7 luty 2019 14:22

Family Cup 2019. Podlaskie zmierzy się z Litwą w narciarstwie i snowboardzie alpejskim

Przed nami nie lada gratka dla miłośników białego szaleństwa i rywalizacji na stoku. W niedzielę, 24 lutego na terenie WOSiR Szelment już po raz 24. odbędą się Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie FAMILY CUP 2019.Uczestników i kibiców - jak co roku - czekają niezapomniane emocje!

Ilustracja do artykułu szelment.jpg

Do udziału w zawodach może się zgłosić każdy. Wpisowe wynosi 15 zł za osobę (do 18. roku życia) oraz 20 zł powyżej 18. roku życia. W jego ramach przewidziane są upominki dla każdego uczestnika.

Planowany harmonogram:
od 8:30 do 10:15 – biuro zawodów,
10:30 – start pierwszego przejazdu.

Więcej informacji na stronie WOSiR Szelment.

***

Family Cup to coroczny cykl zawodów dla amatorów w dyscyplinach takich jak m.in. narciarstwo zjazdowe, biegowe. W ramach każdej z edycji organizowane są eliminacje (mistrzostwa regionalne), obejmujące swym zasięgiem całą Polskę, a na koniec każdej edycji organizowany jest ogólnopolski finał. Zawody Family Cup to propozycja dla najprawdziwszych amatorów, a szczególnie całych rodzin, które za własne pieniądze, dla własnego zdrowia i przyjemności lubią uprawiać sport. Mimo stworzonej możliwości udziału osób indywidualnych, zawsze najcenniejszą i najbardziej honorowaną jest klasyfikacja rodzinna.

facebook