Dodana: 13 kwiecień 2016 09:38

Zmodyfikowana: 13 kwiecień 2016 09:38

Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Bydgoszcz Cup

W dniach 9-11 kwietnia zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego "Medyk" startowali w prestiżowym turnieju Bydgoszcz Cup, który jest zarazem Pucharem Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach uczestniczyło około 400 zawodników z Polski i Europy.

Ilustracja do artykułu DSC_0416.JPG

W kategorii wiekowej MŁODZIKA na szczególne wyróżnienie zasługuje Agnieszka Łapińska która po wygraniu w pięknym stylu 4 walk ostatecznie zdobyła złoty medal. Bardzo dobrze wypadł również Kacper Rakowski, który w swojej kategorii wagowej zdobył brązowy medal, przegrywając z późniejszym złotym medalistą.Bez medalu wrócił Jakub Zieliński, który po bardzo zaciętej walce z wymagającym przeciwnikiem ostatecznie został sklasyfikowany na pozycji 9-18.

W kategorii KADETA miejsce 5-8 zajął Przemysław Jadacki ulegając nieznacznie w drugiej walce swojemu rywalowi.
Sponsorem Klubu MKS MEDYK ŁOMŻA jest OSM Piątnica, trenerem - Paweł Remiszewski.