Dodana: 6 luty 2019 11:26

Zmodyfikowana: 6 luty 2019 11:26

Narty w towarzystwie o połowę taniej. Promocja na Dojlidach

Do końca sezonu zimowego sprzęt narciarski na Dojlidach można wypożyczyć z 50-procentową zniżką. Ośrodek Sportów Wodnych zaprasza grupy na szusowanie wzdłuż plaży i integracyjne ognisko.

Ilustracja do artykułu narty.jpg

Piękna tegoroczna zima spowodowała, że Ośrodek Sportów Wodnych „Dojlidy” to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników nart biegowych. W czasie ferii szkolnych padł tu frekwencyjny rekord. Wykorzystując sprzyjające warunki atmosferyczne i duże zainteresowanie tą formą aktywności, Białostocki Ośrodek Sporu i Rekreacji, który zarządza tym miejscem, wprowadza kolejne udogodniania dla narciarzy. Od poniedziałku, 11 lutego aż do ostatnich dni funkcjonowania narciarni na Dojlidach będzie obowiązywała specjalna promocja cenowa dla grup. Wypożyczenie kompletu narciarskiego – narty z wiązaniami, buty i kijki – będzie o połowę tańsze. Bilety normalne będą kosztowały 4,5 zł za godzinę jazdy, a ulgowe – 3 zł. Promocja obowiązuje w dni powszednie – od poniedziałku do piątku – dla grup co najmniej 10-osobowych. 

Ośrodek udostępnia 100 par nart (o długości od 100 cm do 195 cm) oraz 120 par butów narciarskich (rozmiary od 28 do 47,5). Narty są z tzw. łuską w środkowej ich części, ułatwiającą stawianie pierwszych kroków w narciarstwie.

Aktualnie na Dojlidach można szusować wzdłuż plaży. Także po zmroku, bowiem sztucznie dośnieżona trasa jest oświetlona. Kolejnym udogodnieniem dla miłośników nart jest wydłużenie godzin pracy narciarni. W dni powszednie – od poniedziałku do piątku – czynna jest w godz. 9:00-19:00, ostatnie wypożyczenie sprzętu o godz. 18:00. W weekendy – w soboty i niedziele – czynne jest w godz. 9:00-18:00, ostatnie wypożyczenie sprzętu o godz. 17:00.

Na terenie plaży jest także śnieżna górka do zjeżdżania na sankach. Na Dojlidach można ponadto wypożyczyć kijki do nordic walking, skorzystać z siłowni pod chmurką, zorganizować ognisko i grilla (wynajęcie miejsca ogniskowego z przygotowaniem ogniska kosztuje 75 zł; wynajęcie miejsca grillowego kosztuje 15 zł za 60 min.). Rezerwacje przyjmujmowane są pod nr tel. 85 733 25 55.

facebook