Dodana: 5 sierpień 2019 12:23

Zmodyfikowana: 5 sierpień 2019 12:23

Kolejne sukcesy zawodników Kalibra

Trwa dobra passa KS Kaliber Białystok na zawodach najwyższej w Polsce rangi. Najpierw dwa złote medale i srebrny wśród juniorów młodszych zdobyli bracia Michał i Gabriel Chojnowscy. Teraz medal srebrny zdobyła Aleksandra Szutko.

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym.

Srebrny medal wywalczyła Aleksandra Szutko w konkurencji karabin sportowy 3x40. Do finału weszła z najlepszym wynikiem, ale ostatni strzał zadecydował, że zabrakło jej do wygranej 0,1 punktu.

Wcześniej zdobyła srebrny medal w karabinie pneumatycznym rozgrywanym jako Grand Prix.

W zawodach dobrze wypadło też kilkoro zawodników Kalibra. Kacper Jurasz był 8 w pistolecie szybkostrzelnym. Paweł Porwisiak był 11 w karabinie dowolnym 3x40. W tej samej konkurencji Michał Chojnowski, nasz najlepszy junior młodszy był 15. Trzymamy kciuki za kolejne starty w konkurencji juniorów i młodzieżowców.