Dodana: 27 październik 2015 14:37

Zmodyfikowana: 27 październik 2015 14:37

Kaisho Białystok wygrywa klasyfikację generalną Mistrzostw Polski

26-osobowa reprezentacja Kaisho Białystok wywalczyła 18 medali podczas Mistrzostw Polski w Karate WKF. Nasi zawodnicy zdobyli sześć złotych medali, trzy srebrne i dziewięć brązowych. Pozwoliło to zająć im 1 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw, przed ekipami Harasuto Łódź i Gokken Chwaszczyno.

24 października w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF. Wzięło w nich udział  450 zawodników z 51 klubów. Walczyli w kategoriach juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców..

Spośród naszych zawodników bardzo dobry wynik osiągnął Szymon Ołowski, który obronił wywalczony w roku ubiegłym tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców w wadze +84 kg.  Drugi zloty medal Szymon dołożył walcząc razem z Michałem Chojnowskim, Rafałem Królewskim i Pawłem Puczyłowskim w kumite drużynowym młodzieżowców.

Złoty medal indywidualnie wywalczył również Piotr Borona w kumite juniorów -55kg.