Dodana: 16 wrzesień 2014 10:17

Zmodyfikowana: 16 wrzesień 2014 10:17

Udane występy zapaśników UAKS „Podlasie” Białystok w Pucharze Polski Juniorów w Sumo

Udany występ zawodników UAKS „Podlasie” Białystok w PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW   w SUMO, który odbył się w Warszawie  w dniach 12-13.09.2014 r.

Złoty medal w wadze 60 kg zdobył TOMASZ STASIEWICZ, srebrny w wadze 90 kg MATEUSZ TROFIMCZUK, a brązowe medale zdobyli: SZYMON ZIMNOCH  waga 60 kg KAROL STASIEWICZ  waga 70 kg wszyscy „Podlasie” Białystok i SZYMON CHOJNOWSKI  „Podlasie” Zabłudów - waga 90 kg.

W klasyfikacji klubowej IV miejsce zajęli zawodnicy UAKS „Podlasie” Białystok. Zawody były sprawdzianem przed MISTRZOSTWAMI EUROPY JUNIORÓW I KADETÓW w sumo, które odbędą się w dniach 19-21.09.3014 r. w LIDZIE (Białoruś).

Dobry występ kadetów (Mateusza Trofimczuka, Szymona Zimocha i Karola Stasiewicza) wśród juniorów zaowocował dodatkowym powołaniem Szymona Zimnocha do reprezentacji na MEK.