Dodana: 19 marzec 2019 14:05

Zmodyfikowana: 19 marzec 2019 14:38

„Zemsta” w promocyjnej cenie z okazji dnia wiosny

Z okazji pierwszego dnia wiosny, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku przygotował niespodziankę. Tylko w czwartek (21 marca) widzowie będą mogli kupić bilety na spektakl "Zemsta" 50% taniej!

Ilustracja do artykułu Zemsta_fot_Bartek_Warzecha_©__ (41).jpg

Premiera przedstawienia w reżyserii Henryka Talara odbyła się w lutym 2018 roku. Reżyserowi zależało na tym, aby jego Fredro był zgodny z literą utworu, ale duchem bardzo współczesny. Główne męskie role grają w przedstawieniu kobiety, które brawurowo poradziły sobie z powierzonymi im zadaniami aktorskimi.  "Zemsta" zaskoczyła widzów i otrzymała pozytywne oceny recenzentów. We wrześniu 2018 przedstawienie było prezentowane na  XXII Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Talia w Tarnowie, a w lutym – dwukrotnie -  na 20. edycji festiwalu „Bharat Rang Mahotsav” w Indiach.

Spektakl można zobaczyć już w najbliższy weekend: 23 i 24 marca o 17.00. W przedstawieniu grają: Danuta Bach, Arleta Godziszewska, Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Ewa Palińska, Jolanta Skorochodzka, Urszula Szmidt i Patryk Ołdziejewski.

Promocyjne bilety dostępne będą w najbliższy czwartek w kasie teatru (w godz. od 14.00 do 20.00 oraz od godziny 8.00 do północy w sprzedaży online: https://bilety.dramatyczny.pl

mat. od org.

facebook