Dodana: 14 maj 2021 20:46

Zmodyfikowana: 19 maj 2021 08:23

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza widzów na spektakle już od 21 maja

– Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni informacją o otwarciu obiektów kultury. Długo czekaliśmy na ten moment, dlatego nie zwlekamy i planujemy spektakle w najbliższym możliwym terminie – mówił Piotr Półtorak, dyrektor teatru.

Kanapa, cztery krzesła i wieszak stoją na scenie

21, 22 i 23 maja instytucja zachęca do obejrzenia swojego najnowszego hitu, czyli sztuki „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Spektakl uwielbiany przez białostocką publiczność zagwarantuje dużą dawkę śmiechu. Farsa przedstawia historię Maksa, który ma trzy narzeczone. Bohater wpada w tarapaty, gdy pewnego dnia kobiety zjawiają się w jego domu. Z pomocą przychodzi mu m.in. zwariowana gosposia Nadia.

– Nie możemy się doczekać obecności widzów w teatrze, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania. Nie spodziewaliśmy się takiego przebiegu zdarzeń i odpowiadając na potrzeby odbiorców, zapraszamy na kultową farsę, która skradła serca także naszych widzów – podkreślał dyrektor Półtorak. 

Szczegółowe informacje na temat godzin oraz cen biletów dostępne są na stronie internetowej:dramatyczny.pl.

Informację o otwarciu teatrów, kin i filharmonii dla publiczności 21.05, czyli o osiem dni wcześniej niż zakładał pierwotny harmonogram znoszenia obostrzeń związanych z pandemią, ogłoszono w środę (12.05). 

 

źródło: Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
oprac.: Aneta Kursa
fot.: Kamil Timoszuk 


Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook