Dodana: 4 marzec 2019 15:43

Zmodyfikowana: 4 marzec 2019 15:43

Sejneńskie Rozmowy z Natalią Szroeder

W czwartek, 7 marca w Białej Synagodze w Sejnach w ramach kolejnej odsłony cyklu Sejneńskie Rozmowy gościem Pogranicza będzie Natalia Szroeder - piosenkarka, autorka tekstów. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Czyżewski. Rozmówcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: Jak uczynić świat lepszym?

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

Natalia Szroeder - mimo młodego wieku uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Ze sceną oswajała się już od czwartego roku życia - wtedy właśnie wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Wspierana przez rodzinę, która uwrażliwiła ją na sztukę, obdarzona słuchem absolutnym oraz talentem do gry na skrzypcach, szybko zaadaptowała się w kręgach artystycznych, poznając istotę muzyki z nowej perspektywy oraz otwierając się jednocześnie na jej zupełnie nowy wymiar.

 

Sejneńskie Rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści - rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona, Radek Liszewski, Mikołaj Trzaska, sejneńscy lekarze: Teresa Witkowska, Henryk Usowicz, Robert Wojczulis oraz aktorka Maja Komorowska. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich Rozmów będą m.in. Janina Ochojska, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

 

Sejneńskie Rozmowy
Gość: Natalia Szroeder 
Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski
Czwartek, 7 marca 2019, godzina 17.30
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny
 

facebook