Dodana: 24 styczeń 2019 14:34

Zmodyfikowana: 24 styczeń 2019 14:34

Sejneńskie rozmowy w Białej Synagodze

W piątek 25 stycznia w Białej Synagodze w Sejnach zainaugurowany zostanie nowy cykl spotkań, zatytułowany Sejneńskie Rozmowy. Pierwszym gościem będzie raper i producent muzyczny, a także prawnika i eksperta w dziedzinie prawa własności intelektualnej.Adam Bogumił Zieliński – „ŁONA”

Ilustracja do artykułu ikona Sejny.jpg

Jak uczynić świat lepszym? O tym zaproszeni goście rozmawiać będą z Krzysztofem Czyżewskim, który poprowadzi spotkania. Jego rozmówcami będą goście z Polski i ze świata - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Wieczór inauguracyjny rozpocznie się w piątek 25 stycznia w Białej Synagodze z Sejnach, o godzinie 17.00 spotkaniem z Adamem Zielińskim.

W rozmowach udział wezmą:

25 stycznia 2019, godz. 17.00 - ŁONA - Adam Bogumił Zieliński -  raper i producent muzyczny, a także prawnik i ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej.

29 stycznia 2019 - Radek Liszewski - pochodzący z Sejn muzyk, lider zespołu WEEKEND

2 lutego 2019 - Mikołaj Trzaska - kompozytor, saksofonista, klarnecista, lider bądź współlider zespołów Miłość, Łoskot, The Users, NRD, Gdańskie Słoniki, Masło i wielu innych, autor muzyki do spektakli teatralnych oraz filmów dokumentalnych i fabularnych, mentor Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego.

22 lutego -  Maja Komorowska - aktorka teatralna i filmowa

 

Zapowiedzi:

JUSTYNA CHOWANIAK - kompozytorka, wokalistka i pianistka, twórczyni Domowych Melodii

NATALIA SZROEDER - piosenkarka, autorka tekstów

PAWEŁ SOŁTYS ps. Pablopavo –  pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor a także wybitni aktorzy, sejneńscy lekarze i działacze na rzecz kultury i edukacji, pisarze.

facebook