Dodana: 31 styczeń 2019 12:52

Zmodyfikowana: 31 styczeń 2019 12:52

Mikołaj Trzaska będzie gościem sejneńskich rozmów

W sobotę 2 lutego w Białej Synagodze w Sejnach odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Sejneńskie rozmowy. Po spotkaniu z raperem Łoną, Sejnianinem Radkiem Liszewskim – liderem zespołu WEEKEND, kolejnym gościem będzie Mikołaj Trzaska – kompozytor, saksofonista, klarnecista, lider bądź współlider zespołów Miłość, Łoskot, The Users, NRD, Gdańskie Słoniki, Masło i wielu innych, autor muzyki do spektakli teatralnych oraz filmów dokumentalnych i fabularnych, mentor Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego.

Ilustracja do artykułu Sejneńskie rozmowy_Mikołaj Trzaska.jpg

Po raz kolejny – z kolejnej perspektywy – rozmowa toczyć się będzie wokół współczesnego świata. Rozmówcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: Jak uczynić świat lepszym? Spotkanie poprowadzi Krzysztof Czyżewski.

Sejneńskie rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście - autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści - rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona i Radek Liszewski. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich rozmów będą m.in. Maja Komorowska, Natalia Szroeder, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

Sejneńskie rozmowy

Gość: Mikołaj Trzaska

Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski

Sobota, 2 lutego 2019, godzina 17.00

Biała Synagoga w Sejnach

Wstęp wolny

facebook