Dodana: 28 listopad 2017 08:27

Zmodyfikowana: 28 listopad 2017 08:27

Białostocki Test Informatyków już 29 listopada

To już piąta edycja Białostockiego Testu Informatyków. W środę, 29 listopada, miłośnicy i pasjonaci informatyki przystąpią do konkursu organizowanego przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej. Studenci będą walczyć o nagrody finansowe (pula nagród - 10 tysięcy złotych), a uczniowie o indeks Wydziału Informatyki. W ramach wcześniejszej rejestracji zgłosiło się 200 osób, głównie studentów.

Ilustracja do artykułu BTI 2016 .jpg

Konkurs jest organizowany we współpracy z wiodącymi firmami sektora ICT na Podlasiu: CFT Polska, Exadel Poland, iAlbatros, Intive, OwnedOutcomes, SoftwareHut, Transition Technologies, X-Code oraz ZETO. Przedstawiciele firm przygotowali zadania Białostockiego Testu Informatyków. W ten sposób specjaliści sprawdzić mogą swoich potencjalnych pracowników czy następców. Szykuje się świetna zabawa i emocjonująca rywalizacja.

Białostocki Test Informatyków startuje o godz. 12:00. Odbywać się będzie w laboratoriach Wydziału Informatyki.
Ale już od godz. 10:30 (w holu przed aulą B na WI PB) organizatorzy zapraszają na prezentacje firm współorganizujących BTI. To będzie okazja do rozmowy, a także możliwość znalezienia pracy czy stażu.

Na koniec specjalne wykłady:
13:25-13:55 - "Z jaskini w kosmos" - co nieco o aplikacjach webowych - Mateusz Stradałowicz - przedstawiciel firmy INTIVE (aula B).
13:55-14:25 - "Prawa autorskie twórcy programu komputerowego jako przedmiot umowy"- Marek Jaroch z Izby Adwokackiej w Białymstoku (aula B).

Więcej informacji

facebook