Dodana: 10 kwiecień 2019 14:14

Zmodyfikowana: 10 kwiecień 2019 14:14

Zamów zapach na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Licencje na używanie oryginalnych receptur zapachowych (obecnie 100 unikatowych formuł), a także opracowanie na życzenie i zgodnie z wymaganiami klienta nowych indywidualnych zapachów - to oferta Zakładu Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Buteleczki i włożone w nie liście ziół

Zakład Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku posiada pracownię, której flagową częścią działalności jest tworzenie nowych zapachów.Obecnie dysponuje już biblioteką ponad 100 własnych zapachów o indywidualnych recepturach. To działalność naukowa, ale również artystyczna, gdyż wymaga zaangażowania, dyscypliny i ogromnej porcji kreatywności. Dzięki utalentowanemu i doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie kreować nowe, zindywidualizowane zapachy na potrzeby przemysłu.
Zakład zapraszamy do współpracy i skorzystania możliwości jakie daje posiadanie oryginalnego i niepowtarzalnego zapachu. Powonienie jest zmysłem współtworzącym obraz otaczającego świata. Ludzie używają zapachów lub perfum w celu zwiększenia atrakcyjności własnego wizerunku. W dzisiejszym świecie elegancji, estetyki i mody, ten niewidzialny ale bardzo ekspresyjny element został na stałe włączony do palety środków i służy do kształtowania obrazu człowieka. Nie dziwią więc wysiłki jakie wkładają kreatorzy po to aby uzyskać nowe, atrakcyjne zapachy. Legendarne Chanel No 5, Opium, Marbert Man lub inne męskie tabaczkowe są do dzisiaj obiektem pożądania. Dla niektórych lawenda jest tym trafionym zapachem. Świat zapachów oferuje wielkie przeżycia.

Pytania i zamówienia nalezy składać pod adresem: 

Email: andrzej.przylipiak@umb.edu.pl, medycynaestetyczna@umb.edu.pl

bądź telefonicznie: 85 748 5822.

mat. UMB

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook