Dodana: 9 październik 2016 11:13

Zmodyfikowana: 18 październik 2016 10:17

Podlaskie. Zasilane Naturą. Promocja województwa na Dworcu Centralnym w Warszawie

Podlaskie. Zasilane Naturą to wydarzenie promujące województwo podlaskie jako niezwykłe miejsce na ziemi, które dookoła otaczają tereny zielone. Wydarzenie odbyło się 9 października 2016 roku.

Ilustracja do artykułu Podlaskie. Zasilane Naturą - grafika pozioma.png

Podlaskie. Zasilane Naturą, to wydarzenie promujące Województwo Podlaskie jako niezwykłe miejsce na ziemi, które otaczają tereny zielone. 

Dumą naszego regionu jest przyroda, w wielu miejscach nietknięta przez człowieka. Gdyby przeliczyć powierzchnię lasów, byłoby to ponad 600 tys. ha. Być może to właśnie temu zawdzięczamy jakość życia i dobre samopoczucie. Podzieliliśmy się tym podczas eventu.

Przestrzeń na Dworcu Centralnym wypełniona została drewnem, mchem i lawendą. Za wystrój odpowiadała Karolina Maksimowicz. Ta sama, która co roku zaskakuje publiczność scenografią festiwalu Up To Date. Muzykę ambientalną przygotował Jędrzej Dondziło – dj, promotor i aktywista na rzecz kultury, szerzej znany jako Dtekk. Tworzony przez nich Up To Date Festival, to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Tym razem połączyli ją z miejscem, w którym się wychowali, i które kochają najbardziej.

Zieleń dostarczyły: Pole Lawendy Dworzysk, Lasy Państwowe w Białymstoku, Nadleśnictwo Suwałki, Nadleśnictwo Bielsk Podlaski, Nadleśnictwo Maskulińskie, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej.

TERMIN:

9 października 2016, godz. 12.00.

LOKALIZACJA:

Warszawa – Dworzec Centralny

ORGANIZATOR:

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Up To Date Festival, Pole Lawendy Dworzysk, Lasy Państwowe w Białymstoku, Nadleśnictwo Suwałki, Nadleśnictwo Bielsk Podlaski, Nadleśnictwo Maskulińskie, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej.

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook