Dodana: 12 kwiecień 2019 14:44

Zmodyfikowana: 12 kwiecień 2019 14:44

Nominowani do Podlaskiej Marki w TVP 3

Krótkie filmy opowiadające o Nominowanych do Podlaskiej Marki będzie można zobaczyć na antenie ogólnopolskiego pasma Telewizji Polskiej.

Ilustracja do artykułu tvp3lg (1).jpg

Listę 21 kandydatur, które znalazły się w ścisłym finale Podlaskiej Marki ogłosił Artur Kosicki, marszałek województwa 3 kwietnia br. (pisaliśmy o tym - link do artykułu). Tego samego dnia ruszyło internetowe glosowanie na ulubieńca konsumentów. Filmy, które powstały na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego mają przybliżyć sylwetki nominowanych. To krótkie dynamiczne formy, z których dowiemy się jak powstają najlepsze produkty, kto stoi za sukcesem wydarzeń kulturalnych, jak przebiega praca nad największymi inwestycjami w regionie, skąd się biorą pomysły na podlaskie wynalazki.

Filmy to jedna z wielu korzyści, jakie oferuje udział w konkursie. Promocja na antenie TVP pozwoli na to aby o najlepszych podlaskich markach dowiedzieli się nie tylko mieszkańcy regionu.  

Emisja materiałów odbędzie na antenie ogólnopolskiego pasma TVP3, obejrzy je ok 2,5 miliona widzów.
Filmy zostaną również rozpropagowane w mediach społecznościowych i opublikowane na kanale województwa podlaskiego na  You Tube (link do kanału).

Przypominamy, że na stronie podlaskamarka.pl - do 17 kwietnia br. trwa glosowanie, w którym  każdy może oddać głos na swojego faworyta (link do listy kandydatów) Głosowanie jest bezpłatne.

 Zapraszamy też na nasz profil na FB (link do profilu) gdzie głosujący mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, np. drona, zegarków sportowych, namiotu, robota Photon.

Wyniki można śledzić na bieżąco na stronie https://podlaskamarka.pl/wyniki/

kw

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook