Dodana: 9 kwiecień 2019 13:06

Zmodyfikowana: 10 kwiecień 2019 15:20

Mistrzostwo Świata Rowerów Customowych – złoty Materialize z Białegostoku

Adam Zdanowicz, białostocki twórca rowerów ze swoim zespołem MAD Bicycles zdobył w Las Vegas Mistrzostwo Świata 2019 za niezwykły, elektryczny i złoty pojazd o nazwie Materialize.

Ilustracja do artykułu kuya hoc-rower zloty.jpg

Wystawa w Las Vegas, na którą się wybrał zespół MAD Bicycles to jedna z największych wystaw i konkursów rowerów customowych na świecie. Trwa 119 godzin, odbywa się na dwóch hektarach powierzchni i w hali The Industrial Vegas (tuż obok słynnego The Strip, wzdłuż którego mieszczą się najsłynniejsze hotele i kasyna na świecie). Wystawa i targi Cruiser Con Expo – to największe spotkanie pasjonatów niestandardowych rowerów, a także ich twórców.

Adam Zdanowicz –  stypendysta marszałka Województwa Podlaskiego – początkowo zaskoczył wszystkich swoim projektem roweru z wody:

Do Las Vegas pojechał jednak z Materialize – złotym rowerem wydrukowanym w technice 3D, który został w poniedziałek (8 kwietnia br.) okrzyknięty BEST ONE-OFF RADICAL CUSTOM – czyli zdobył mistrzostwo!

- Wczoraj odnieśliśmy w Las Vegas ogromny sukces! My Polacy! Ja i zespół MAD Bicycles, zdobyliśmy Mistrzostwo Świata w tworzeniu rowerów customowych – napisał Adam Zdanowicz na swoim profilu. -  Nadal brakuje mi słów by opisać co czuję. Nie potrafię jeszcze zebrać myśli, ale chcę żebyście wiedzieli, że słowo "Polska" w ustach Amerykanów będzie powtarzane jeszcze bardzo długo i "All the way from Poland!" na żywo brzmi dumnie! Nigdy się tak nie czułem! Przez cały zlot, wystawę i konkurs ludzie gratulowali mi roweru z lodu, ale gdy przyszło do odsłonięcia zawartości skrzyni, która przyleciała ze mną, złoty rower, który nazwałem Materialize, został okrzyknięty "Show Stealer"! BEST ONE-OFF RADICAL CUSTOM - Mistrzostwo Świata 2019!! Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

 Fot. fb MAD Bicycles

 

 

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook