Dodana: 1 luty 2007 09:02

Zmodyfikowana: 1 luty 2007 09:02

Remis Jagiellonii

Piłkarze Jagiellonii Białystok szczęśliwie zremisowali w 22. kolejce 1:1 z Piastem w Gliwicach.

Od początku białostoczanie mieli kłopoty z konstruowaniem akcji ofensywnych. Ale w 22 minucie do podopiecznych Adama Nawałki uśmiechnęło się szczęście. Po dośrodkowaniu Madrina Piegzika piłkę głową do własnej bramki skierował obrońca Piasta Jarosław Zadylak. Był to zresztą jedyny celny strzał na bramkę Piasta w całym meczu.

Piłkarze Jagi rozegrali bardzo słabe spotkanie. Gospodarze prezentowali się o wiele lepiej. W pierwszej części meczu mieli trzy dogodne sytuacje, ale raz trafili w poprzeczkę a dwukrotnie minimalnie chybiali. W drugiej połowie nadal przeważali gracze Piasta, ale nie potrafili tego wykorzystać. Jagiellonia była bliska wywiezienia 3 punktów z Gliwic ale w 80 minucie piłkę ręką w polu karnym zagrał Michał Trzeciakiewicz a Stanisław Wróbel wykorzystał "jedenastkę" i wyrównał na 1:1.

Po 22. kolejce Jagiellonia zajmuje 5. lokatę - 36 pkt.