Dodana: 26 czerwiec 2017 14:06

Zmodyfikowana: 26 czerwiec 2017 14:06

Festiwal tkanin wnętrzarskich Andropolu na targach w Krakowie

Tekstylia domowe, tkaniny odzieżowe i dekoracyjne, a także ofertę dla segmentu HoReCa prezentował Andropol podczas jubileuszowej edycji targów Festiwal Wnętrz w Krakowie. Tkaniny produkowane są w Białostockiej Wykończalni Tkanin.

Ilustracja do artykułu Festiwal Wnętrz.JPG

Festiwal Wnętrz to targi, podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Już po raz dziesiąty w Krakowie spotkali się producenci, architekci i projektanci sztuki użytkowej, a na odwiedzających czekały nie tylko oryginalnie zaaranżowane stoiska, ale też praktyczne porady architektów, panele seminaryjne prowadzone przez stylistów prestiżowych magazynów wnętrzarskich, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni, warsztaty rodzinne i konkursy.

Festiwal Wnętrz to również inicjatywa wspierająca rodzime talenty – służyła temu strefa „polski dizajn”, przestrzeń prezentującą i promującą unikatowe realizacje polskich projektantów.

Andropol prezentował w Krakowie przekrój swojej oferty tekstyliów domowych Sweet Home, luksusową konfekcję pościelową i stołową dla segmentu HoReCa, a także najnowsze wzory tkanin odzieżowych i cały asortyment tkanin dekoracyjnych z segmentu Casual.

- To bardzo udana, przemyślana organizacyjnie i urozmaicona impreza, której plusem była też duża ilość zwiedzających – osób zainteresowanych dobrym, polskim wzornictwem – ocenia Katarzyna Bogdańska z działu promocji i reklamy Andropolu. – Odwiedzających nasze stoisko szczególnie interesowała oferta tkanin Casual, przyciągająca bogatym wzornictwem i kolorystyką, a także tekstylia domowe marki Sweet Home. Mieliśmy też wiele zapytań o asortyment Horeca. Z kolei profesjonalni odbiorcy nawiązywali z nami kontakt, by prześledzić później na stronach internetowych całość naszej oferty.

 

W krakowskich targach wzięło udział blisko 130 wystawców z branży aranżacji i wyposażenia wnętrz;  imprezę  odwiedziło ponad 4 tys. zwiedzających.

 

facebook