Dodana: 7 wrzesień 2018 08:47

Zmodyfikowana: 7 wrzesień 2018 08:47

"Bojarskie Duchy/podróż w czasie: kontynuacja" - wieczór historii, opowieści i muzyki na Bojarach

Inicjatywa BOJARY ZOSTAJĄ Kulturalne oraz Fundacja Teatr Latarnia zapraszają na Bojary, na sąsiedzki wieczór pełen historii, opowieści i muzyki z dawnych lat będących zwieńczeniem projektu „Bojarskie Duchy / podróż w czasie: kontynuacja”.

Ilustracja do artykułu Kapela_podworkowa.jpg
W samym centrum zabytkowych Bojar - w poniedziałek, 10 września o godzinie 19.30 - odbędzie się odsłuch wydanego na kasecie magnetofonowej słuchowiska „Bojary - ogród miasta”, zrealizowanego wspólnie z wytwórnią Pionierska Records, a wieczór zakończy potańcówka, podczas której do tańca zagra na żywo kapela w składzie: Mateusz Tymura - akordeon, śpiew, Zbigniew Rusiłowicz - cymbały, bębenek, Magdalena Dąbrowska - skrzypce, bębenek.
Działanie to będzie zwieńczeniem projektu, który swoją pierwszą odsłonę miał w 2015 roku. Wtedy to waśnie zrealizowano słuchowidowisko pod nazwą „Bojarskie Duchy / podróż w czasie”.
MIEJSCE: ul. Koszykowa 1, Białystok
DATA: 10 września 2018, godzina: 19:30
Organizator: Fundacja Teatr Latarnia
Pomysł i koordynacja: Mateusz Tymura
Realizacja: Adam Frankiewicz, Zbigniew Rusiłowicz, Mateusz Tymura, Sebastian Łukaszuk
Projekt „Bojarskie Duchy / podróż w czasie: kontynuacja” realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Białystok - Wschodzący Białystok w ramach Programu Regrantingowego „Osiedla w działaniu”. którego operatorem jest Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych - OWOP.
facebook