Dodana: 8 maj 2018 14:14

Zmodyfikowana: 8 maj 2018 14:14

Białystok z Drewna - wystawa powarsztatowa już 10 maja

Ile kolorów ma woda? Ile czasu trwa chwila? Na te i inne pytanie szukali odpowiedzi uczestnicy warsztatów fotograficznych „Bojarska Akademia”! Efekty będzie można obejrzeć już 10 maja – na wernisażu wystawy powarsztatowej! Wernisaż odbędzie się już 10 maja o godz. 18:00 w przestrzeni Galerii im. Sleńdzińskich przy ul. Legionowej 2.

Ilustracja do artykułu wystawa_Bojarska_Akademia.jpg

Elżbieta Sujeta, Agnieszka Dąbrowska, Irena Gudel, Krzysztof Borowski i Marcin Makarski. Przez pryzmat ich prac poznamy 5 zwykłych-niezwykłych światów, zarejestrowanych czułym okiem fotografa. Od kwietnia 2017 uczestnicy poznawali rozmaite aspekty fotografii – od zagadnień czysto technicznych, po konkretne gatunki fotografii. Brali udział w miejskich wydarzeniach, mierzyli się z fotografią portretową, szukali perfekcyjnych ujęć w zakamarkach podlaskiej przyrody, odkrywając różne twarze tej sztuki. Na wystawie zaprezentują swoje prace i umiejętności, szlifowane przez czas warsztatów.

Warsztaty odbywały się w ramach współpracy Stowarzyszenia Białystok z Drewna i Galerii im. Sleńdzińskich. Stowarzyszenie działa jako inicjatywa na rzecz promowania drewnianej architektury i historii miasta – organizuje warsztaty i wystawy, łącząc artystyczne środki wyrazu z upamiętnieniem przeszłości Białegostoku.

 

facebook