Dodana: 13 luty 2019 12:54

Zmodyfikowana: 13 luty 2019 12:54

Zajęcia dla rodziców na Politechnice Białostockiej

Jak bezpiecznie korzystać z internetu, jak radzić sobie z emocjami nastolatka - na specjalne zajęcia dla rodziców zaprasza Politechnika Białostocka. To część trwającego właśnie projektu Podlaska Akademia Młodego Inżyniera PAMI.

Ilustracja do artykułu PAMI 01.jpg

Prawie 300 uczniów starszych klas szkół podstawowych przyjeżdża od października na Politechnikę Białostocką na specjalne warsztaty rozwijające zainteresowania naukami ścisłymi, technicznymi i przyrodniczymi. To uczniowie klas VII i VIII z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki i Siemiatycz. Każdy ze słuchaczy PAMI może poczuć się jak student kierunku inżynierskiego.

Teraz ruszają specjalne zajęcia dla rodziców. Podczas dwóch  kilkugodzinnych spotkań (16 marca i 11 maja) rodzice poznają zasady bezpieczeństwa w sieci i psychologiczne aspekty wieku dojrzewania. Poszerzą umiejętności odczytywania uczuć i emocji, uczyć się będą jak budować więzi z dzieckiem, a nawet  wezmą udział w warsztatach z gier planszowych, strategicznych, familijnych i ekonomicznych. Dodatkowo przed rozpoczęciem zajęć i po ich zakończeniu uczestnicy wezmą udział w bilansie sprawdzającym posiadane kompetencje.

Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają 40 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 marca. Udział w projekcie jest bezpłatny. Wystarczy pobrać i wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy dostępny na stronie PAMI.PB.EDU.PL  (w zakładce "PAMI - RODZICE" klikając na przycisk "REKRUTACJA"). Wypełnione zgłoszenia prosimy wysłać na adres mailowy: pami@pb.edu.pl

Więcej informacji:
http://pami.pb.edu.pl/pami-rodzice/rekrutacja-pami-rodzice/ lub pod telefonem 85 746 71 45

Projekt Podlaskiej Akademii Młodego Inżyniera uzyskał wsparcie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w programie "Uniwersytet Młodego Odkrywcy", w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

mat. Politechnika Białostocka

facebook